Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Koľko času strávime ročne nakladaním detí do auta?

Zdieľať na Facebooku 0

Dnešok je mimoriadne špecifickou dobou. Všetci sa kamsi náhlia, všetci kontrolujú každú jednu sekundu. Čas sa stal tým najvzácnejším, čo máme. Každý sa kamsi náhli a každé jedno zdržanie nás nesmierne hnevá. Veľa ľudí hľadá spôsoby, ako byť časovo čo možno najefektívnejšími. Nuž, každá činnosť si žiada nejaký čas a britskí vedci sa pozreli na to, koľko času nás stojí taká banalita, akou je nakladanie detí do auta.

Chceš ušetriť čas? Nemaj deti!

Ak vám ide o každú sekundu času, to je asi najistejšie riešenie. Pre ostatných bude zaujímavá štúdia britských vedcov, o ktorej informoval portál carscoops.com. Výskum si dalo zhotoviť britské zastúpenie automobilky Seat. Iste, nebolo to z čisto nezištných dôvodov. Argumenty použili v reklamnej kampani na to, aby svojich zákazníkov presvedčili o výhodnoti kúpy doplnkov ako napríklad elektrické otváranie kufra či organizátor do batožinového priestoru, ktoré šetria čas.

Nuž a konkrétne výsledky sú pomerne prekvapivé. Počas jedného roka rodičia strávia nakladaním svojich ratolestí v priemere 96 hodín, čo sú celé 4 dni! Samozrejme, tento čas sa líši na základe lokality, kde človek býva. Ranné naloženie ratolestí do auta vo východnej časti Anglicka trvá približne 8 minút, priamo v Londýne až šialených 18 minút. Zaujímavé je, že najdlhšie trvá naložiť deti vo veku 2 - 3 roky. Nuž, veľmi zaujímavý prieskum, stratiť 4 dni ročne takouto banalitou je viac, ako ste si mohli myslieť.

Zdroj: carscoops.com

Zdroj: carscoops.com

Zdroj foto: carscoops.com

Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Blog / Koľko času strávime ročne nakladaním detí do auta?