Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rozhodnite o najlepšom autobazári na Slovensku za rok 2019

Zdieľať na Facebooku 0

Kupovali ste v poslednom čase auto a navštívili niektorý z autobazárov, alebo len uvažujete o kúpe jazdenky? Boli ste spokojný so službami autobazáru a odchádzali ste odtiaľ so zodpovedaním všetkých vašich otázok? Vyjadrite svoj názor a dajte vedieť aj ostatným, kde sa môžu stretnúť s profesionálnymi službami a vyhrajte atraktívne ceny. Rozhodnite aj Vy, ktorý z autobazárov na Slovensku je ten najlepší v práve prebiehajúcom piatom ročníku ankety AUTOBAZAR ROKA 2019.

Populárnu slovenskú anketu o najlepší autobazár na Slovensku, prináša Autobazar.EU, ktorý je dlhoročný líder v segmente predaja jazdených vozidiel, v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.sk. O víťazoch rozhoduje slovenská verejnosť na základe hlasovania na webovej stránke AUTOBAZAR ROKA 2019.

Autobazár roka 2019

Anketa prebieha od 23.septembra do 20.decembra a víťazi ankety spolu s výhercami vecných cien budú vyhlásení 15. januára 2020.

Hlasovať je možné preklikom v detaile firemného inzerátu a priamo na stránke AUTOBAZAR ROKA 2019, kde stačí zadať názov autobazáru a pridať hodnotenie. Každý, kto ohodnotí aspoň jeden autobazár je automaticky zaradený do žrebovania a môže získať atraktívne ceny. Preto neváhajte a pridajte svoje hodnotenie. A dajte tak vedieť ostatným, ktorý autobazár je podľa vás na Slovensku najlepší.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke AUTOBAZAR ROKA 2019.

Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Blog / Rozhodnite o najlepšom autobazári na Slovensku za rok 2019