Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Elektrický Volkswagen si už rezervovalo viac ako 30 000 ľudí

Zdieľať na Facebooku 0

Ešte sa ani nepredáva a už je o neho obrovský záujem. Všetky výrobné sloty kontingentu pre prvých 30.000 vozidiel ID.3 rezervované. Väčšina zákazníkov, ktorí využili rezerváciu,  žije v Nemecku, Nórsku, Holandsku, Švédsku a Veľkej Británii

Od mája tohto roku si mohli záujemcovia v Európe za poplatok 1.000 eur nezáväzne rezervovať výrobný slot pre limitovanú uvádzaciu edíciu modelu ID.3. 

Modelom ID.3 začína pre Volkswagen nová éra. Je to prvý člen celej rodiny plne elektrických vozidiel, ktorými chce značka Volkswagen urobiť elektromobilitu atraktívnu a dostupnú pre mnoho ľudí. Kým základná cena sériového modelu ID.3 v Nemecku bude pod 30.000 eur (odporúčaná predajná cena s DPH) pri verzii s najmenšou batériou, exkluzívny uvádzací model ID.3 1ST má základnú cenu pod 40.000 eur – v obidvoch prípadoch pred odpočítaním štátnej dotácie na kúpu elektromobilu. Volkswagen ID.3 1ST má dojazd do 420 kilometrov (WLTP).

Od tejto jesene do jari budúceho roku budú zákazníci, ktorí si urobili rezerváciu,  s príslušným autorizovaným predajcom detailne konkretizovať svoje objednávky na svoj ID.3 1ST. Kto má ešte záujem o ID.3 1ST alebo skorý sériový model ID.3, mal by sa v každom prípade ďalej u nás zaregistrovať,“ odporúča Jürgen Stackmann.

„Naše trhy vedú zoznamy čakateľov lebo podľa doterajších skúseností od rezervácie k záväznej objednávke ešte dochádza k určitému pohybu zákazníkov.“ Registrácia je naďalej možná na portáli http://www.vw.sk/id alebo aj osobne na stánku Volkswagen na frankfurtskom autosalóne. Výroba modelu ID.3 1ST bude spustená, ako bolo pôvodne plánované, koncom roka 2019. Prvé vozidlá budú zákazníkom dodané v polovici roka 2020. 

 

 

Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Blog / Elektrický Volkswagen si už rezervovalo viac ako 30 000 ľudí