Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Poznáme najlepší autobazár na Slovensku za rok 2017!

  • Tlačiť
  • 14. 11. 2017
  • Zdieľať na Facebooku 0

Celoslovenská anketa Autobazár roka 2017 bola ukončená a my poznáme víťazov!

Vďaka vašim skúsenostiam so slovenským autobazármi a cenným recenziám, ktoré ste počas celého roka dávali jednotlivým súťažiacim, sme dokázali vybrať ten najlepší autobazár na Slovensku za rok 2017. Od 2.5.2017 do 31.10.2017 ste mohli hodnotiť autobazáre na našom webe Autobazar.SK a pomohli ste tak vybrať ten najlepší. Absolútnym víťazom tretieho ročníka celoslovenskej ankety sa stal:

 

Víťazovi srdečne gratulujeme a sme radi, že pre vás všetkých sa snaží robiť najlepšie služby. Na svojom youtube kanáli dokonca pripravili video, kde naozaj s veľkou radosťou ďakujú všetkým vám, ktorí ste za nich hlasovali. Práve vďaka vašim pozitívnym recenziám sa stali najlepšími na Slovensku.

 

Vaše cenné recenzie určite pomôžu aj ostatným, ktorí sa rozhodli kupovať automobil práve cez autobazár. Vďaka tomu budú vedieť, kde dostanú najlepšie služby. Prostredníctvom vašich recenzií sme dokázali vybrať najlepšie autobazáre za rok 2017 v jednotlivých krajoch Slovenska. Chcete vedieť, ktoré sa umiestnili na prvých priečkach?

 

 

Hlasovať ste mohli nie len za predajcov jazdeniek, ale aj za autorizovaných dealerov nových áut na Slovensku. Na základe vašich hlasov sme zostavili rebríček tých najlepších v jednotlivých krajoch na Slovensku.

 

Každý hlasujúci, ktorý sa zapojil svojou recenziou alebo hodnotením do ankety Autobazár roka 2017, bol automaticky zaradený do žrebovania o 5x100€ poukaz na nákup pohonných hmôt. Nájdete svoje meno na zozname výhercov?

 

 

Zdroj: Autobazar.SK

Nachádzate sa tu: /  / Poznáme najlepší autobazár na Slovensku za rok 2017!