Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Blog motoristických nadšencov

Reklama na najnovší Lexus je dielom umelej inteligencie

06. december 2018

O umelej inteligencii (AI) a jej výtvoroch v poslednej dobe počuť čoraz viac. Neobchádza ani automobilový priemysel.

V Borskom Mikuláši havarovalo Lamborghini Urus: Majiteľ si ho užíval údajne len 2 týždne

04. december 2018

O celej nehode, ktorá sa odohrala ešte 01.12. skoro ráno v Borskom Mikuláši, nás informoval náš fanúšik. Ten ju popísal takto:

Takúto zbierku ste ešte nevideli: 65 kusov Porsche výhradne v bielej

03. december 2018

Rôzne zbierky automobilov nájdeme po celom svete. Niektoré sú originálne, iné menej. Kolekcia desiatok kusov Porsche výhradne v bielej farbe patrí rozhodne k tej prvej kategórii.

Bláznivý pokus z Česka: Fiat Multipla a "vytunená" Škoda vs 1 kilometer potravinovej fólie

30. november 2018

Aj keď sa pokus odohral v Česku, prsty v ňom majú Rusi z kanálu Garage 54. Tí sa v rámci cesty po Európe zastavili aj u našich susedov a v najnovšom videu sa dali dokopy s českým youtuberom, ktorý vystupuje pod prezývkou Vemach. Vemach v bláznovstvách za Rusmi rozhodne nezaostáva. Stačí pohľad na jeho staručkú škodovku.

Dávid vs Goliáš: Subaru Impreza ťahá z bahna Ford F-350

28. november 2018

Kúpiš si masívny pick-up, ale z bahna ťa musí vytiahnuť malý hatchback. Aj to sa stáva.

Revolučný ťahač Volva nemá kabínu, utiahne 32 ton

23. november 2018

Na prvý pohľad značne odlišný dizajn robí z novinky Volva neprehliadnuteľný typ vozidla, ktorý naznačuje smer vývoja ťahačov budúcnosti. Čo je na novom ťahači Volva tak výnimočné?

Šialený engine swap: Tento Fiat 500 má motor z Kawasaki Ninja

22. november 2018

Výmeny motorov majú mnohých fanúšikov. O to viac, ak ide o výmenu, ktorá sa nevidí každý deň.

Takto vyzerajú prvé titánové disky z 3D tlačiarne

20. november 2018

Šaty robia človeka, disky robia auto. Tie ktoré nedávno predstavila spoločnosť HRE Performance Wheels navyše robia aj revolúciu. Ide totiž vôbec o prvé disky vyrobené z titánu pomocou 3D tlače.

Mladý američan si na korbe svojho pick-upu postavil chatu

16. november 2018

Američana Jacoba Witzlinga drevené stavby fascinovali už v detstve. Ako tínedžer preto urobil odvážne rozhodnutie, odsťahoval sa od rodičov a začal žiť v starej chate hlboko v lese. Jeho láska k dreveným nehnuteľnostiam v dospelosti rástla, až vyústila do stavu, keď ich začal sám stavať. Na svojom konte už má pár menších chatiek, nedávno však celú svoju záľubu posunul o level vyššie: Jednu chatku sa rozhodol postaviť priamo na korbe svojho Fordu.

Sledujte, čo sa stane s autom, keď naň použijete čistič s tlakom 3000 barov

14. november 2018

Vysokotlakové čističe sa pri umývaní áut používajú bežne. Ich hodnoty sa pohybujú zväčša v rozmedzí okolo 100-150 barov. Čo sa ale stane, ak namiesto toho klasického použijete čistič, ktorý má tlak podstatne vyšší? V Dánsku si povedali, že to skúsia. Pre netradičný pokus sa rozhodla dánska firma, ktorá vysokotlakové čističe priamo predáva. Zvolili zariadenie s tlakom 3000 barov a jeho silu sa rozhodli demonštrovať na Peugeote 206. Ako to celé dopadlo asi tušíte:

Šialená premena: Starý Ford Mustang doslova vstal z popola

12. november 2018

Spoločnosť Metalworks sa na automobilovej scéne pohybuje už viac ako 20 rokov. Popri predaji rôznych autokomponentov sa pravidelne venujú aj renováciám klasických amerických vozidiel. Za sebou majú desiatky úspešných projektov a výsledky ich práce vždy stoja za to. Inak to nie je ani v prípade prerábky Mustanga Fastback GT500 z roku 1967. Nielen výsledok, ale aj celý proces renovácie rozhodne stojí za zhliadnutie:

Tak toto je delo: Dodge Demon s 2 turbami a neskutočným zrýchlením

08. november 2018

Upravovať Dodge Demon SRT, ktorý sa už od výroby môže pýšiť slušným výkonom, možno niekomu príde ako nezmysel. Americká spoločnosť SpeedKore je však známa svojimi extrémnymi úpravami, a tak sa do jedného Demona pustila.

Reklama na bagre baví internet: Takýto workout ste ešte nevideli

06. november 2018

Klasické hollywoodske klišé: vojenský výcvikový tábor, nastúpená čata a nepríjemný veliteľ, ktorý dá svojim podriadeným poriadne zabrať. Presne na tom je postavená najnovšia reklama od Volva. Všetko by bolo v úplnom poriadku, keby namiesto vojakov nestáli v zástupe bagre.

Banskobystrickí policajti spali počas služby v aute: Ich fotografie spôsobili rozruch na sociálnych sieťach

05. november 2018

Pospať si v práci asi nie je ten najlepší nápad. Zvlášť ak máte povolanie, ktoré je v hľadáčiku ľudí o čosi viac ako ostatné. Svoje by o tom určite vedeli rozprávať mestskí policajti z Banskej Bystrice, ktorí sa rozhodli počas služby zdriemnuť si priamo v policajnom aute.

Unikátny motor - Funkčný 4l 6-valec z Lega!

29. október 2018

Pri pohľade na toto dokonalé dielo je na mieste otázka: Ako niekto dokáže zhotoviť tak fascinujúce zariadenie? Čo je najlepšie na celom projekte? Tento skvost skutočne funguje!

Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Blog