Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Uber Vás odvezie už aj vrtuľníkom!

Zdieľať na Facebooku 0

Uber je na svete jednoznačne najznámejšou službou na zdieľané využívanie automobilov. Uber, prípadne jeho odnože nájdeme po celom svete. Služieb, využívajúcich princíp Uberu je nezpočet. Lenže Uber je stále jednotkou. A neustále inovuje. Najnovšie po vás môže prísť vrtuľník.

Zdroj: siliconangle.com

Exkluzivita v New Yorku

Táto služba bude k dispozícií zatiaľ len pre 1 mesto, New York. Navyše ak pokladáte Uber za lacnejšiu alternatívu taxíkov, asi vás sklameme. Už nejakú dobu má Uber v portfóliu niekoľko možností prepravy. Od najlacnejších mestských áut až po najmodernejšie limuzíny. Uber si tak bežne objednávajú aj manažéri a riaditelia spoločností. A možno aj ich poteší nová možnosť využiť zavolať si vrtuľník.

Nová služba sa nazýva Uber Copter a prevádzkuje ju spoločnosť Heliflite. Nepôjde však o klasický princíp Uberu. Bohužiaľ nie je možné zavolať si vrtuľník kamkoľvek. Navyše tútu službu budú môcť využiť len platinoví a diamantoví zákazníci služby Uber. Vrtuľník Uber bude premávať medzi mestskou časťou Manhattan a Kennedyho letiskom. Vrtuľník poletí niekoľko krát denne. V cene služby je okrem samotného letu aj cesta luxusnou limuzínou k vrtuľníku a potom od vrtuľníka. Nuž a koľko stojí tento 8 minútový let? Pre milionárov to bude pár drobných, pre nás ostatných 200 - 250 dolárov nie je málo. V prepočte ide o 180 - 220 €. Na druhej strane to môže byť naozaj nezabudnuteľný zážitok. Využili by ste čosi takéto?

Zdroj: siliconangle.com

Zdroj foto: siliconangle.com

Nachádzate sa tu:Autobazar.SK / Blog / Uber Vás odvezie už aj vrtuľníkom!